Hakkımızda

Hastek Ltd Şti., 60 yılı aşkın bir süredir sektörel tecrübe ve plastik konusunda bilgi birikimi ile 1998 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne güvenilir sistem çözümleriyle plastik endüstrisindeki ihtiyaçları karşılamayı, bunun yanında paydaşları ve çalışanları için yüksek değer yaratmayı temel stratejisi olarak benimsemiştir.

Hastek Plastik Sistemleri, İstanbul Kıraç'ta 3500 metrekare alanda genel müdürlük, showroom ve depo alanı, İzmir'de ise Ege Bölge Müdürlüğü ile hizmet vermektedir. 

Hastek Plastik Sistemleri, uzman kadrosu ile dünya plastik teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek, Türk plastik sektörüne makine, otomasyon sistemleri, yardımcı ekipmanlar ve en önemlisi anında teknik servis hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı gelişimini sürdürmekte olup, alanında uzmanlığını kanıtlamış ve markalaşmış Asya ve Avrupa menşeili firmaların temsilciliğini yapmaktadır.

Misyonumuz

Güçlü markaları ve geniş ürün portföyü ile Türkiye'de plastik sektöründe en büyük pazar payına sahip olan Hastek Plastik Sistemleri, plastik üreticilerinin doğru yatırımlar yapmasına destek olmak ve satış sonrasında belirlediği hizmet politikası ile "anında teknik servis ve yedek parça desteği" vererek müşterilerine yüksek kalitede, yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye pazarında paydaşları yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, öncü, fark yaratan, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir firma olmayı hedeflemektedir.

SHOWROOM

Plastik sektöründeki teknolojik yenilikleri yakından takip etmek, makine ve cihazları yerinde görüp test etmek için showroom alanımızı ziyaret edebilirsiniz.

Randevu Al
Stoktan hemen teslim

Tüm ürünlerimiz, müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak adına, yeterli stok seviyelerinde, Hadımköy Tesisimizde millileştirilmiş olarak her zaman bulunmaktadır.

Teklif Al