Temsilcilikler

HASTEK Plastik Sistemleri, temsilciliğini üstlendiği global markaları ve plastik endüstrisindeki uzmanlığı ile güçlü bir bölgesel oyuncu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

BORCHE

BORCHE

Plastik Enjeksiyon Makineleri
Plastik enjeksiyon makine üretiminde faaliyet gösteren Borche, üstün mühendislik tasarımı makineleri ile Çin Halk Cumhuriyeti'nin en güçlü 10 plastik enjeksiyon makine üreticilerinin arasında yerini almıştır.

Ziyaret Et
SHINI

SHINI

Yardımcı Ekipmanlar & Robot Otomasyon Sistemleri
Plastik imalat endüstrisinin verimliliğini artırmaya yönelik yardımcı ekipmanları ve robot otomasyon sistemleri ile sektörünün lider markaları arasındadır.

Ziyaret Et
SIPA

SIPA

Enjeksiyon Şişirme Makineleri
SIPA, başta plastik sektörü olmak üzere gıda & içecek, kimyasal ürünler, ilaç vb. sektörler için preformlardan bitmiş ürünlere kadar şişe üretim ve dolum teknolojileri üzerine faaliyet göstermektedir.

Ziyaret Et
MOVACOLOR

MOVACOLOR

Boya ve Hammadde Dozajlama Sistemleri
30 yılı aşkın süredir boya ve hammadde dozajlama sistemleri üzerine faaliyet gösteren ve sektörünün önemli oyuncularından biri olan Movacolor, enjeksiyon kalıplama ve ekstrüzyon çözümleri ile plastik üreticilerinin ilk tercihidir.

Ziyaret Et
MAGUIRE

MAGUIRE

Plastik Hammadde Kurutma & Dozajlama Sistemleri
Dozajlama sistemleri, hat kontrol sistemleri, ultra düşük enerjili kurutucular, taşıma sistemleri ve ekstrüzyon kontrol sistemleri üreten küresel bir teknoloji lideridir.

Ziyaret Et
INDUSTRIAL FRIGO

INDUSTRIAL FRIGO

Endüstriyel Soğutma & Isıtma Sistemleri
Industrial Frigo, 50 yılı aşkın bir süredir endüstriyel alanda, soğutma ve ısıtma kontrolü hakkında edinmiş olduğu bilgi ve deneyimi ile küresel pazarda sektör liderleri arasında yer almaktadır.

Ziyaret Et
MESUTRONIC

MESUTRONIC

Metal Ayırma Sistemleri
Dünya çapında birçok endüstride kullanılan metal ayırıcılar ve X-ray algılama sistemlerini üretmekte olan Mesutronic, geniş ürün yelpazesi ile makine ve iş güvenliği sağlamaktadır.

Ziyaret Et
GAUSS MAGNETI

GAUSS MAGNETI

Metal Ayırma Sistemleri
Metal ayırıcı sistemleriyle geri dönüşüme yönelik çözümler sunarken, olası makine arızalarının da önüne geçerek ekipman koruma, üretim güvenliği ve verimliliğini artırma noktasında fayda sağlamaktadır.

Ziyaret Et
GENOX

GENOX

Geri Dönüşüm Sistemleri & Parçalayıcılar
Geri Dönüşüm Sistemleri üzerine faaliyet gösteren GENOX, üstün mühendislik tasarımı kırma makineleri ve Shredder (Takoz Parçalayıcılar) ürünleri ile alanında lider konumundadır.

Ziyaret Et
ABONI

ABONI

Nem Ölçüm Sistemleri
Nem ölçüm cihazları ile çok farklı granül ve toz hammaddenin ölçümünü yapan aboni, başta plastik sektörü olmak üzere ilaç, kimya gibi birçok sektörün kalite kontrol süreçlerinde hızlı, hassas ve güvenilir sonuçlar elde etmesinde önemli bir rol üstlenmektedir. 

Ziyaret Et
PROKON

PROKON

Nem Ölçüm Sistemleri
Nem ölçüm sistemleri alanında dünya çapında bir lider konumunda olan Bry-Air PROKON, endüstriyel uygulamalarda nem içeriği ölçümü konusundaki uzmanlığı ile ürün geliştirme ve depolama süreçlerinde küresel bir çözüm sağlayıcısıdır.

Ziyaret Et
MIN-HUI

MIN-HUI

Plastik Enjeksiyon Makinesi
Dik Enjeksiyon Makineleri üretiminde Çin'in en tecrübeli ve profesyonel firmalarının başında gelen Min-Hui, 20 yıllık Ar&Ge ve üretim tecrübesiyle ileri teknolojili ve yüksek hassasiyetli dik enjeksiyon makineleri sunmaktadır.

Ziyaret Et