Kurumsal Kimlik

Genel Müdürlük

Güçlü altyapısı, deneyimli kadrosu, kuruluş vizyonu ve misyonu doğrultusunda 7 Ekim 1998 tarihinde İstanbul'da kurulmuştur. İstanbul'da hizmet vermeye başlayıp hizmet ağını her geçen gün genişleterek 81 ile yayılan hizmet ağı ile sektördeki pazar payını artıran HASTEK Plastik Sistemleri, Ege Bölge Müdürlüğü satış ve teknik servis ofisi ile yenilikçi ve geniş ürün gamıyla yüksek kaliteli bir deneyim sunarak, rekabet ettiği plastik sektöründe güçlü markaları ve hizmet ağı ile ilk tercih olma hedefiyle hizmet vermektedir.

Hızlı büyümesini bugün de aynı kararlılıkla sürdüren HASTEK Plastik Sistemleri, 2018 yılında İstanbul Kıraç'ta bulunan 3500 metrekare kapalı alana sahip yeni binasına taşınmıştır.

Ege Bölge Müdürlüğü

HASTEK Plastik Sistemleri, operasyonel altyapısı, makine, otomasyon sistemleri ve yardımcı ekipmanlardaki güçlü teknolojileri ile sunduğu çözümlerini kaliteden ödün vermeden tüm müşterilerine ulaştırabilmek adına 2000 yılında İzmir'de Ege Bölge Müdürlüğünü kurmuştur.

Logolarımız

Kurumsal logomuz, kurum kimliğimizi oluşturan en temel öğelerin başında gelir. Bu sebeple logomuzun olması gerekenden farklı renk, şekil ve yazı karakterleri ile hatalı kullanımlarının önüne geçmek adına logomuzun vektörel hallerine aşağıda yer verilmiştir.

Beyaz Zemin Tek Renk

İNDİR

Beyaz Zemin Renkli Kullanım

İNDİR

Siyah Zemin Tek Renk

İNDİR

Siyah Zemin Renkli Kullanım

İNDİR