Yönetim

HASAN MANAV

HASAN MANAV

Onursal Başkan

Plastik sektöründe yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimi ile 1962 yılında HASMAK A.Ş.’yi kuran plastik sektörünün duayen isimlerinden Hasan Manav, Türkiye’de enjeksiyon makine ve kovan vida üretimiyle sektörde bir ilke imza atmıştır.

Hasan Manav, plastik sektörünün Türkiye'de önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan PAGEV - Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı'nın kurucu ortaklarından biridir.  Manav, kurucu ortağı olduğu PAGEV bünyesindeki ortaklarıyla beraber sektördeki eğitim eksikliğini gidermek amacı ile plastik sektörünün ilk plastik sanayi okulunun kuruluşuna önderlik etmiştir.

MUHARREM MANAV

MUHARREM M. MANAV

Kurucu Ortak

1992 yılında Kuzey Londra Üniversitesi (UNL), Plastik Teknolojileri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan profesyonel kariyerine Hasan Manav’ın kurucusu olduğu Hasmak A.Ş. bünyesinde çeşitli görevler üstlenerek başlayan Manav, 1998 yılında kurucu ortağı olduğu Hastek Plastik Sistemleri’nde Genel Müdür olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

LinkedIn
CEM ÖZKARACALAR

CEM ÖZKARACALAR

Kurucu Ortak

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak 1990 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra profesyonel kariyerine başlangıç yapan Özkaracalar, plastik sektöründe edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile 1998 yılında kurucu ortağı olduğu Hastek Plastik Sistemleri’nde Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

LinkedIn